1

Автоматизований процес

Автоматизуйте всі кроки створення фотографії взуття: фотографування, редагування та завантаження фотографій онлайн.

3

Різні типи контенту

Створюйте привабливі предметні фото, фото360° та відео на одному пристрої.

150+

Продуктів, що фотографуються щодня

Використовуючи один пристрій, роблячи 7 зображень кожного без шкоди для якості..

Фото, редагування, завантаження онлайн за лічені хвилини

Якщо ви працюєте в Інтернет-магазині взуття, ви, напевно, вже знаєте, скільки часу потрібно для створення професійної на вигляд фотографії взуття, для її редагування та публікації онлайн. Використовуючи автоматичні рішення для фотозйомки Orbitvu, ви значно пришвидшите цей процес, завдяки чому нові фотографії, фото 360° або відео про товари можна буде завантажити на ваш веб-сайт за лічені хвилини.

 

  • Автоматизований робочий процес. Використовуючи фотостудію з інноваційним програмним забезпеченням, ви плавно пройдете етапи створення та публікації контенту.
  • Значно скорочений процес редагування фото та відео. Додаток Orbitvu Station включає розширені функції, такі як автоматичне видалення фону, щоб допомогти зменшити обробку або навіть усунути його.
  • Шаблони налаштувань для завантаження параметрів процесу створення контенту одним натиском миші. Ви можете використовувати підготовлені нами шаблони або створити власні.

Як це працює

Завоюйте серце свого клієнта якісною фотографією взуття

На відміну від роздрібного ринку, онлайн-клієнти не мають можливості уважно поглянути на взуття. Вони мають лише виріб та відео продукту як вирішальний фактор. Забезпечте своїм клієнтам оптимальний досвід покупок завдяки високоякісним фото, фото 360 ° та відео. За допомогою автоматизованих рішень Orbitvu ви можете створити все це швидко і без зусиль, навіть не маючи значних знань в фотографії

 

  • Якість, яка має значення. Удосконалене фотообладнання Orbitvu із вбудованим професійним LED панелями дозволяє отримати високоякісні фотографії та відео взуття, зберігаючи справжні кольори, текстуру та форму взуття.
  • Легка обробка. Наша програма оснащена чудовими інструментами для редагування, щоб надати вашому візуальному контенту додаткових переваг.
  • Фото 360° та відео, щоб продемонструвати взуття найкращими можливими способами, у русі та під будь-яким кутом.

Кросівки, підбори, високі черевики … Світ взуття представляє найрізноманітніші стилі, а отже, і різні фотографічні вимоги. Розробляючи наші рішення, ми прагнемо задовольнити різні потреби в продуктах, навіть ті, які найважче сфотографувати.

 

  • Від тапочок до високих черевиків: кожен фотоапарат Orbitvu, рекомендований для взуттєвої промисловості, дозволяє ефективно фотографувати взуття різних розмірів.
  • Освітлення, яке відповідає потребам конкретного взуття. За допомогою восьми світлодіодних панелей, які управляються незалежно, ви можете створити світло, щоб продемонструвати унікальність усіх своїх продуктів.
  • Більше можливостей адаптуватися до індивідуальних потреб та стилю роботи завдяки широкому вибору корисних аксесуарів.

Переваги

Один пристрій, багато можливостей

Розкажіть нам про свої потреби

Отримати пропозицію!