30 грн.

Менше 30 грн. за товар

За 7 фотографій товару, включаючи інвестиції та експлуатаційні витрати..

90 сек

Від полиці до інтернет-магазину

З автоматизованими функціями для всіх етапів фотографії товару для електронної комерції..

150+

Товарів, що фотографуються щодня

Використовуючи один пристрій, по 7 зображень на кожен без шкоди для якості.

Більше фотографій товару призводить до збільшення продажів

Розробляючи наші пристрої, ми хотіли допомогти нашим клієнтам швидко та легко створювати вражаючий контент. Час, витрачений на створення зображень товару, зводиться до мінімуму, тому ви можете додати більше товарів у свій електронний магазин та інші платформи електронної комерції.

 

  • Автоматизований процес. Використовуючи фотостудію з інноваційним програмним забезпеченням, ви плавно пройдете етапи створення фотографії товарів електронної комерції та значно скоротите час, необхідний для додавання нових продуктів до інтернет-магазину.
  • Шаблони налаштувань процесу створення контенту одним натиском миші та моментального створення зображень продуктів, фото 360° та відео.
  • Надзвичайно скорочено час додаткової обробки, завдяки вдосконаленим інструментам редагування, таким як автоматичне видалення фону, Суперфокус(Стекінг) або Auto Polisher(Видалення дефектів)

Як це працює

Якісна фотографія продуктів електронної комерції, фото 360°, відео - те, що хочуть ваші клієнти

Якісна фотографія для електронної комерції забезпечує надійність та виділяє ваш товар серед конкурентних пропозицій на ринку. Використання фото 360 ° та відеороликів із продуктами приваблює ваших клієнтів та допомагає створити позитивний досвід покупок.

 

  • Професійні фотографії продуктів, навіть не маючи досвіду фотозйомки, завдяки зручному для користувача програмному та апаратному забезпеченню Orbitvu.
  • Різні типи візуального контенту, створені в одному пристрої. За допомогою рішень Orbitvu ви можете без особливих зусиль створити продуктове відео та фото 360 °. Не потрібно ніяких додаткових навичок.
  • Послідовний візуальний контент завдяки шаблонам, що зберігають налаштування процесу фото

Продаж на популярних маркетплейсах — чудовий спосіб охопити багатьох потенційних клієнтів, але вимагає виконання кількох умов, у тому числі пов’язаних із візуальним контентом.  За допомогою рішень Orbitvu ви можете легко створювати професійні фотографії товарів відповідно до вимог Amazon, eBay, Allegro, Aliexpress тощо.

 

  • Відео та фото 360° для більш захоплюючого контенту
  • Фотографії та відео, які демонструють форми одягу в реальному часі або манекени-примари.
  • Фотозйомка для найшвидшого виготовлення фото або для створення візуального контенту для обміну в соціальних мережах.

Переваги

Фотографії товару відповідають вимогам Allegro, eBay та Amazon

Розкажіть нам про свої потреби

Отримати пропозицію!