electronics product photography

Електроніка

Для всіх видів електроніки. Від невеликих пристроїв та компонентів до великих колонок та моніторів.

Фотографія електроніки

МОДА

Для створення всіх видів контенту:предметні фото,фото 360°, відео, живі моделі та фото зверху. На всі fashion товари: одяг, сумки, аксесуари та взуття.

Fashion фотографії товарів

clothing product photography
jewelry product photography: nackle, ring, watch

Ювелірні вироби

Для зйомки ювелірних виробів, годинників, дорогоцінних каменів та інших світловідбиваючих товарів. Оснащений вдосконаленими функціями для вирішення проблем, пов'язаних з фотографуванням ювелірних виробів.

Фотографія ювелірних виробів

Інструменти

Для фотографування інструментів, а також деталей автомобілів та пов'язаних з ними. Покажіть товари в різних ракурсах з усіма важливими деталями.

Фотографія інструментів

tool product photography
product photography shoes

Взуття

Щоб захопити всі види взуття, від дитячого до високих черевиків. Показати вашим клієнтам якісні фото, фото 360 ° та відео товарів.

Фотографія взуттєвих виробів

Електронна комерція

Для створення фото товару, фото 360 ° та відео речей, які ви продаєте у вашому інтернет магазині, на Amazon, eBay чи інших платформах електронної комерції.

Фотографія товарів електронної комерції

e-commerce product photography - home decor

Не знайшли у списку свою галузь? Ми створюємо наш автоматизований продукт фотографічні рішення, які допоможуть вам охопити майже створення контенту всіх видів товарів. Від дрібних компонентів до одягу на людині манекені або моделі. Розкажіть нам більше про свою продукцію та потреби. Ми допоможемо вам знайти пристрій, який найкраще відповідає вашому бізнесу і ми надамо вам ціну.

Зв'язок

Індивідуальні рішення для різних галузей

Розкажіть нам про свої потреби

Отримати пропозицію!