Задайте ваше питання...

Допоможіть нашій команді підготувати найкращу пропозицію з урахуванням нюансів вашого бізнесу, заповнивши форму нижче.

Максимальна вага сфотографованого предмета

Максимальна висота сфотографованого предмета

Кількість товару на місяць

Розкажіть нам про свою проблему, а ми знайдемо рішення якомога швидше.
Phone 38 (067) 450 13 49
Чим ми можемо вам допомогти?
Phone +38 (067) 450 13 49

Глобальна мережа продажів

Місцезнаходження офісів

Poland (Головний офіс)

ORBITVU sp. z o.o.
+48 32 392 10 60
info@orbitvu.com

ul. Sienkiewicza 48
42-600 Tarnowskie Góry

USA

Orbitvu, Inc.
+1 (678) 909-0604
usasales@orbitvu.com

Sales and Demonstration Studio
2354 Pendley Rd, Suite B
Cumming, GA 30041

United Kingdom

ORBITVU Sales Ltd
+44 (0)845 299 3769
uk@orbitvu.com

Unit 13 Gunnery House,
9-11 Gunnery Terrace,
Cornwallis Road,
Arsenal, Woolwich
SE18 6SW London

France

ORBITVU SARL
+33 (0)6 67 66 33 29
france@orbitvu.com

28, rue Godefroy Cavaignac
75011 Paris

Germany

ORBITVU GmbH
+49 30 208 474 10
info@orbitvu.de

Eiswerderstr. 20a
13585 Berlin

Spain

Orbitvu Product Teleporting SL
+34634537370
espana@orbitvu.com

C/ Vico, 33 Local 3
08021 Barcelona

 

Наші комерційні партнери

Европа та Азія

Belgium

Orbitvu Benelux B.V.
Phone: +31 (0) 162 402801
Email: belgium@orbitvu.com

China

Beijing Yuji International Ltd
Phone: +8613466573661
WeChat: +8613466573661
https://orbitvu.cn/

Denmark

Orbitvu Nordic
Phone: +45 49 14 79 25
Email: sales@orbitvunordic.com

Finland

Orbitvu Nordic
Phone: +45 49 14 79 25
Email: sales@orbitvunordic.com

France

ORKIS Systems – Ajaris-Studio
Phone: 04 42 61 23 20
Email: acapurro@orkis.com

United Kingdom

AJ’s Studio & Camera supplies
Phone: +44 1749 813 044
Email: info@aj-s.co.uk
https://aj-s.co.uk/

Greece

Polytropon
Phone: +30 2310 278 178
Email: greece@orbitvu.com

Hungary/Romania

Pc Brothers Kft./ORBITVU Hungary
Phone: +36 30 639 0635
Email: hello@termekmegjelenites.hu
https://termekmegjelenites.hu/

 

 

India

Intriguity
Phone: +91 9833885929
Email: india@orbitvu.com

Indonesia

PT Warga Kusuma Jaya
Phone: +6221 5543838
Email: indonesia@orbitvu.com

Italy

Bontex SRL
Phone: +39 02 20403111
Email: italia@orbitvu.com
https://orbitvu.it/

Japan

Orbitvu Japan K.K.
Phone: +81 120-410-913
Email: sales@orbitvu.jp
https://photoautomation.jp/

Netherlands

Orbitvu Benelux B.V
Phone: +31 (0) 162 402801
Email: netherlands@orbitvu.com
https://orbitvu.nl/

Lithuania

UAB 7 natos
Phone: +370 618 49 929
Email: info@orbitvu.lt
www.orbitvu.lt

 

Luxembourg

Orbitvu Benelux B.V
Phone: +31 (0) 162 402801
Email: luxembourg@orbitvu.com

Norway

Orbitvu Nordic
Phone: +45 49 14 79 25
Email: sales@orbitvunordic.com

Republic of Korea

PL Group
Email: korea@orbitvu.com

Czech Republic

Artteam
Phone: +420 603801359
Email: czechrepublic@orbitvu.com

Russia

ORBITLAB
Phone: +7 926 3005003
Email: russia@orbitvu.com
https://orbitvu.ru/

Singapore

Pruto Imaging
Phone: +65 6570 1126
Email: singapore@orbitvu.com

Slovakia

Artteam
Phone: +420 603801359
Email: slovensko@orbitvu.com

Sweden

Orbitvu Nordic
Phone: +45 49 14 79 25
Email: sales@orbitvunordic.com

Switzerland

Light + Byte AG
Phone: +41 43 311 20 47
Email: switzerland@orbitvu.com

 

Thailand

R. Arc Tech
Phone: +66 86 998 9990
Email: thailand@orbitvu.com 

 

Середній Схід

Saudi Arabia

ALT SEVEN LLC
Phone: +971 56 227 7800
Email: sales@orbitvu.me

United Arab Emirates

ALT SEVEN LLC
Phone: +971 56 227 7800
Email: sales@orbitvu.me

Israel

VIZIO imaging
Phone: +972 54 465 0851
Email: israel@orbitvu.com

Turkey

Polytropon
Phone: +90 212 515 88 66
Email: turkey@orbitvu.com

Північна Америка

Mexico

FULLFRAME
Phone: +52 1 55 45401044
Email: mexico@orbitvu.com
https://orbitvu.mx/

USA/Canada

ProPhoto Automation dba/ORBITVU USA
2354 Pendley Rd, Suite B
Cumming, GA 30041
Phone: +1(678) 909-0604 
Email: usasales@orbitvu.com

 

Південна Америка

Argentina

OD S.p.A – Commercial Partner.
Phone: +54 11 5258 8291
Email: argentina@orbitvu.com

Chile

OD S.p.A – Commercial Partner
Phone: +56 9 6678 3255
Email: chile@orbitvu.com
https://orbitvu.cl/

Uruguay

HEYOU S.R.L.
Phone: +598 99 765 370
Email: uruguay@orbitvu.com

Океанія

Australia and New Zealand

Mimeo Limited
Phone: +64 21 415 179
Email: australia@orbitvu.com

Африка

Republic of South Africa

Studio[K]irmack
Phone: +27 21 551 7378
Email: craig@kirmack.com

Отримати пропозицію!