Про нас

Orbitvu - це технологічна компанія, яка розробляє інноваційні рішення для обробки зображень світу електронної комерції. У нас широкий асортимент обладнання для створення фото та відео, яким працюють сотні компаній по всьому світу та роблять мільйони фото товарів , фото на 360° та відео щороку.

 

 

Програмні та апаратні рішення розроблені, щоб допомогти клієнтам швидше вивести свої фотографії товарів на ринок та збільшити коефіцієнт конверсії онлайн магазину, заощаджуючи гроші порівняно з традиційною фотографією.

Ми вважаємо надзвичайно важливим розуміння та задоволення вимог наших клієнтів, щоб ми могли поставити для них продукцію, яка підходить найбільше. Ми прагнемо постійно вдосконалювати свої пропозиції, щоб задовольнити потреби підприємств, які потребують високоякісного та великого обсягу власного створення фото- та відеоконтенту.

 

Orbitvu в світі

Штаб-квартира знаходиться в Тарновських Горах, Польща, понад 100 працівників, 3000 м2 виробничого простору та команда інженерів, ми пишаємось тим, що розробляємо і виробляємо нашу продукцію на 100% власноруч.

 

Представлений у понад 50 країнах, Orbitvu знаходиться на передовій цифрових технологій розширення технології обробки зображень. Маючи сильну команду та багаторічний досвід ми прагнемо надати клієнтам найбільш інноваційну пропозицію, доступну на сучасному ринку.

Зв'яжіться з нами

Наші лідери

Tomasz Bochenek

Tomasz Bochenek

Головний виконавчий директор

Grażyna Bochenek

Фінансовий директор

Arkadiusz Froń

Головний комерційний директор

Довіряють компанії по всьому світу

Отримати пропозицію!